Registrace

Registrace ZDARMA

Každý nově registrovaný uživatel získá BONUS. Rádce zdarma Jak najít správného partnera.

Jméno / přezdívka:
E-mail:
Heslo:
Heslo znovu:

Vaši adresu neposkytneme třetí straně.

Přihlášení

Přihlášení
Přihlašovací e-mail:
Heslo:
Zaslat zapomenuté heslo
E-mail:

Ala81

Alena KrajňákováDovolte, abych se vám představila.

Jmenuji se pravým jménem Alena Krajňáková, ale mnoho lidí mne zná spíše pod mým „alias“, a to jako Ala81. Jsem zpěvačka, textařka, hudební skladatelka a velmi často mne můžete vidět i pod tímto alias na různých sociálních sítích.

Mnoho let se pohybuji na různých chatech, píši články, blogy, na facebooku mám několik skupin, stránek, organizuji pro některé servery i srazy.

Mé letité zkušenosti, které jsem zmiňovala, jsou často propojovány s weby, kde se všichni tváří, jak vážně hledají známost a nakonec z toho všeho vyplývá pouze realita, kdy vám píší stovky lidí pouze za účelem hledání flirtu, nezávazného sexu, mileneckého vztahu, či vytváření virtuální reality, kdy se stáváte pouze předmětem fantazií.

Mnoho z vás má podobné zkušenosti z ostatních serverů jako já, pokud jste na nich hledali vážnou známost, mám pravdu?

Tento web společně s portálem Jak se seznámit na internetu má snahu lidem ukázat, že lze seznamování se a hledání realizovat „jinak“ v návaznosti na upřímnost a realitu. Zaslouží si naši důvěru.

Vážná seznamka se mi zdá jako web s obrovským potenciálem. Konečně je zde web, který fakticky pomáhá lidem se seznamovat, najít lásku.

Chci dát tomuto projektu nový nádech, energii, dynamiku tak, aby tu každý našel „to své“ a Vážná Seznamka tak lidem mohla nabídnout více možností než doposud.

Budu vaším novým koučem, rádcem, budu se snažit maximálně o to, abyste se na Vážné Seznamce cítili dobře. Kdykoliv se na mě můžete obrátit, ráda poradím.

Buďte si jisti, že pokud hledáte vážnou známost, pak jste tu správně.