Registrace

Registrace ZDARMA

Každý nově registrovaný uživatel získá BONUS. Rádce zdarma Jak najít správného partnera.

Jméno / přezdívka:
E-mail:
Heslo:
Heslo znovu:

Vaši adresu neposkytneme třetí straně.

Přihlášení

Přihlášení
Přihlašovací e-mail:
Heslo:
Zaslat zapomenuté heslo
E-mail:
Registrace

O vážné seznamce

  • Vážně i nezávazně
  • Pro všechny od 18 - 90 let
  • Speciální profil pro VIP uživatele

VZTAHY

V životě jakéhokoli člověka neexistuje oblast, která by měla větší vliv na život, než mezilidské vztahy. Vztahy se známými, s kolegy, s přáteli, s rodinou a samozřejmě vztah s partnerem či partnerkou. Veškeré naše chování je zaměřeno na zlepšení či kormidlování (vyvažování) mezilidských vztahů. Jen si vzpomeňte na všechny hádky a intriky v práci a rodině, i na všechny ty výhody, které vám dobrý vztah k někomu může přinést.

Je to nejdůležitější oblast v životě a klíč ke všemu ostatnímu. Zároveň je to jedna z oblastí, které většina lidí nezvládá.

Vztah, který váš život ovládá nejvíce, je ten partnerský. Je to to, co vás může vznést k oblakům, když funguje a zcela položit, když nefunguje. Vzpomínáte si, jak se vám ráno vstávalo v dobách největší zamilovanosti? A jak bylo v době krize s partnerem nemožné soustředit se na cokoli? Kvalita milostného vztahu má moc nad všemi ostatními oblastmi vašeho života, protože v milostném vztahu se není kam schovat.

Nejhlubším strachem každé lidské duše je: Nejsem dost dobrý/á, a proto si nezasloužím lásku. Tento strach se promítá do všeho, co děláte, do všeho, čemu se snažíte vyhnout a blokuje vás ve všem, čeho se snažíte dosánhnout. A teď mi řekněte: který vztah ve vašem životě má největší potenciál k tomu, dát vám pocit, že nejste dost dobrý/á? Přesně tak. Váš milostný vztah je v tomto ohledu největším rizikem, do kterého se můžete pustit, a to je důvod, proč je všechno tak komplikované.

Kdysi nebylo co řešit. V určitém věku se člověk seznámil, vstoupil do manželství, založil rodinu a tak to zůstalo. Tehdy neexistovala ženská emancipace, nebylo moc možností, všichni dělali to samé a ani nám nikdo na každém kroku nevysvětloval, že můžeme dosáhnout všeho, co si přejeme. Tehdy ani nebylo tak těžké dokázat, že je člověk dost dobrý. Stačilo jít s proudem. V dnešní době je to úplně jinak. V dnešní době se cítíme pod tlakem. Víme, že musíme být šťastní, ale nevíme přesně, jak to udělat, a proto volíme jedinou možnost, kterou ovládáme: zabalit to a zkusit jinde. Proto se lidé rozcházejí po desetiletích, opouští těsně před narozením dítěte a podvádí. Zoufalí lidé totiž dělají zoufalé věci.

Svět seznamování a vztahů je džungle, ale stačí malinko orientace a z boje o život se stane nádherná dovolená. Radostný partnerský vztah podle vašich snů je vaším základním právem a já mám kompas, abyste ho našli. Zůstaňte se mnou a já vás provedu od seznamování až k "žili šťastně navěky".

Nicole Alba

O vážné seznamce

Portál Vážná-Seznamka.cz se skládá ze dvou částí:

  • části seznamovací
  • části vzdělávací  (Blog, eShop)

 

HLAVNÍM cílem seznamovací části je vytvořit skupinu inzerentů, kteří to se seznamováním myslí skutečně vážně. Těch, kteří hledají vhodného partnera pro život a kteří se chtějí vyhnout většině smyšlených profilů neexistujících lidí a také těm, kteří si z druhých dělají ať již z jakéhokoliv důvodu jen legraci, množství pouhých pisálků, stále přítomným sexuálním nabídkám apod. PRÁVĚ PROTO byla založena „vazna-seznamka.cz" pro ty z Vás, kteří se toužíte seznámit s lidmi stejného smýšlení.

 

V části vzdělávací je mým cílem pomoci Vám při hledání vhodného dlouhodobého partnera, ale také Vám přinášet zajímavé informace, tipy, rady a nápady nejen při samotném hledání, avšak i v oblasti rozvíjení právě získaného nového vztahu.

A proč právě "Vážná"- Seznamka.cz?

Kdy jindy, než v této neklidné a ekonomicky bouřlivé době člověk potřebuje mít vedle sebe partnera / partnerku, kterému může důvěřovat, spolehnout se na něj, najít v něm oporu, toleranci, porozumění, city a lásku?

Myslíte si, že když budete mít milion na účtu a nikoho natolik blízkého vedle sebe, že budete šťastní? O co jde v lidském životě především? Být šťastný a cítit se dobře. Psychicky i fyzicky. A kolik je vás, kteří se spokojíte jen sami se sebou a nikoho jiného k tomu nepotřebujete?

Ruku na srdce - jaké by bylo být šťastný díky tomu, že máte po boku lásku? Milujícího partnera, s nímž jste jedno tělo a jedna duše, který vám rozumí, umí vás rozesmát a snaží se vás podpořit?

Právě pro vás, kteří to se seznámením myslíte skutečně vážně, vznikla Vážná-Seznamka.cz


Ale pozor - nejen pro vás!

Myslíme i na Ty, kteří vyloženě nehledají jen vážné seznámení, ale třeba jen blízkého člověka k dopisování, na společné trávení času či pro flirt. Portál nabízí celkem 8 různých typů seznámení, aby si mohl každý vybrat podle svého.

Přeji Vám, abyste byli úspěšní a podařilo se Vám nalézt Vaši vytouženou lásku a štěstí co možná nejdříve a hlavně na celý život. Láska je nejmocnější silou vesmíru a nakonec vždy zvítězí!

Hodně štěstí!

 

Co máte tedy udělat pro to, abyste nastoupili na úspěšnou a vzrušující cestu za vyhledáním vašeho dlouhodobého protějšku?

Stačí se zdarma zaregistrovat, k čemuž od nás navíc získáváte BONUS – rádce Jak najít správného partnera.

ŽIJTE ŠŤASTNĚJI
Staňte se magnetem seznamek
a najděte partnera pro život

Získejte DÁREK ZDARMA právě teď

Zajímá Vás, jak si vybudujete dlouhodobý a šťastný partnerský vztah?

Odpovědi najdete v našem e-booku.

Jste osamělí a bez radosti ze života?

Trápí Vás stydlivost či nízké sebevědomí?

Obáváte se projevit vlastní názor?

A přejete si to ZMĚNIT?

Pak klikněte sem :-)

Nevíte, kam vyrazit s novou láskou?

Hledáte nové nápady na rande?

Chcete inspiraci pro něco jedinečného?

43 tipů najdete v tomto e-booku ;-)