Registrace

Registrace ZDARMA

Každý nově registrovaný uživatel získá BONUS. Rádce zdarma Jak najít správného partnera.

Jméno / přezdívka:
E-mail:
Heslo:
Heslo znovu:

Vaši adresu neposkytneme třetí straně.

Přihlášení

Přihlášení
Přihlašovací e-mail:
Heslo:
Zaslat zapomenuté heslo
E-mail:
3 tipy pro úspěšné online seznámení

3 tipy pro úspěšné online seznámení

13.04.2017
Počet shlédnutí: 6240

Nový praktický e-book pro všechny nezadané, díky kterému odhalíte 3 zásadní chyby, jenž vám brání v plném úspěchu při online seznamování.

17 kroků k úspěšnému vztahu

17 kroků k úspěšnému vztahu

22.03.2017
Počet shlédnutí: 4768

Jaké jsou fáze vztahu, co by v žádném vztahu nemělo chybět, co vše má vliv na váš milostný život a spoustu dalšího si můžete přečíst v našem e-booku.

Soutěž o kurz

Soutěž o kurz

09.03.2017
Počet shlédnutí: 4348

Soutěžíte rádi? Chcete se rychle a úspěšně seznámit na internetu? Pak se zapojte do naší soutěže a vyhrajte internetový kurz "Jak se seznámit na internetu".

Uklizený život

Uklizený život

29.03.2017
Autor: Nicole
Počet shlédnutí: 4305

Zatímco uklizená minulost je nutnou podmínkou pro to znovu se nadějně zamilovat, není podmínkou dostačující. Na nový vztah totiž potřebujete mít i uklizený život. Dovolte mi vysvětlit Vám, co tím myslím.

Ex-partneři a ex-partnerky

Ex-partneři a ex-partnerky

29.03.2017
Autor: Nicole
Počet shlédnutí: 4447

Věděli jste, že nezpracované problémy z předchozích vztahů se Vám budou tak dlouho vracet, než je vyřešíte? Ano. Smířit se, odpustit a znovu nabýt sebevědomí je jedinou možností, jak se z tohoto kolotoče dostat.

Koho hledám?

Koho hledám?

29.03.2017
Autor: Nicole
Počet shlédnutí: 5329

Teď víte, kdo jste a máte už přibližnou představu o tom, jaký typ člověka by se k Vám hodil, protože víte, jaké jsou Vaše vlastnosti, preference a taky co z toho je dočasné a co ne. Vezměte si teď prosím znovu tužku a papír, udělejte si klid a začněte si psát, jakého partnera či jakou partnerku si přejete.

Kdo jsem?

Kdo jsem?

29.03.2017
Autor: Nicole
Počet shlédnutí: 5070

Zda-li nevíte, kdo jste, nemůžete vědět, kam jdete.. nebo tak nějak. Přeloženo do řeči vztahů, pokud nevíte, co jste zač, jaké máte vlastnosti, cíle a sny a co z Vás dělá to, kým jste, bude pro Vás těžké najít toho pravého partnera. Proč?

Investice do vztahu

Investice do vztahu

19.06.2018
Počet shlédnutí: 4838

Od Freda Dodsona, excelentního kouče, jsem se naučila jednu věc: jestliže chcete cokoli v životě změnit či zlepšit, musíte do toho investovat.

Hledáte na správném místě?

Hledáte na správném místě?

19.06.2018
Počet shlédnutí: 4330

Spousta lidí hledá partnera normálními způsoby: chodí do barů, mají v práci a vůbec v běžném životě oči otevřené, zkouší inzeráty či seznamky. Je to ale opravdu efektivní?

Jaký typ jste Vy?

Jaký typ jste Vy?

19.06.2018
Počet shlédnutí: 4104

Zatímco jsem se dnes ráno procházela ulicemi, upoutala mne jedna cizí konverzace. Jednalo se o mladého muže a  mladou dívku (pro účely tohoto článku je nazveme Michalem a Janou), kteří se bavili o svém studiu. To je na první pohled velmi obyčejná a nezajímavá konverzace, mě však nadchla takovým způsobem, že jsem naschvál zpomalila, abych mohla naslouchat ještě o něco déle. Bohužel šla dvojice tak rychle, že jsem nemohla držet krok, aniž by si o mně mysleli, že je sleduji. A o co tedy šlo?

Pro pány: Jste zadaná?

Pro pány: Jste zadaná?

19.06.2018
Počet shlédnutí: 4936

Milé a pohledné mladé ženy často zažívají jeden z typických scénářů: cizí mladý kluk nebo muž, většinou poněkud stydlivý, začne s povrchní konverzací o nedůležitých tématech a po pár počátečních větách se zeptá, zdali je slečna zadaná.

Zanedbáváte svoje štěstí?

Zanedbáváte svoje štěstí?

19.06.2018
Počet shlédnutí: 4546

V životě se neustále vzděláváme a vyvíjíme. Už odmala se učíme novým věcem. Zjišťujeme, jak se chovat a nechovat, co dělat a co nedělat. Odkoukáváme od známých, cizích i od médií a zkoušíme, co funguje a co ne. Na základě toho jednáme či vymýšlíme nové strategie.

*Proč si založit profil na seznamce? Abyste získali dvakrát

*Proč si založit profil na seznamce? Abyste získali dvakrát

19.06.2018
Počet shlédnutí: 4009

Každá strana má dvě mince. Vlastně vše na světě je založeno na duálním principu. Prodávající – kupující, pronajímatel – nájemník, sudá – lichá, levá – pravá, složité – jednoduché, atd. To stejné platí při hledání partnera.

8 největších chyb při sexu na jednu noc

8 největších chyb při sexu na jednu noc

19.06.2018
Počet shlédnutí: 5910

Sex na jednu noc vypadá ve filmech, knihách a videoklipech jako skvělý nápad a perfektní řešení, pokud se na jednu stranu nechcete vázat, ale na druhou stranu ani vzdát tělesného potěšení. Skutečný život je však častokrát o něco nevyzpytatelnější, než všechny ty vášnivé scény, které známe z televize, a tak se může stát, že na vás bude před, během nebo po vášnivé noci čekat nemilé překvapení. Pokud chcete, aby mělo vaše one-night-stand šťastný konec, měli byste si dát pozor na několik věcí:

Proč byste si měli udělat popis ideálního partnera

Proč byste si měli udělat popis ideálního partnera

19.06.2018
Počet shlédnutí: 4102

Mít cíl je jednou z nejdůležitějších věcí, které byste v životě měli mít. Pokud nevíte, kam chcete jít, nikdy se tam nedostanete. To platí pro všechny oblasti života. Pokud nechcete partnera svých snů prošvihnout, je velmi důležité, abyste měli zcela jasno v tom, co vůbec hledáte. Bohužel jako ve většině věcí, i ve vztazích si je spousta lidí přesně vědoma toho, co nechtějí, ale sotva vědoma toho, co chtějí. Jak to vypadá s vámi: víte, co chcete?

předchozí
1
2
3
4
5
další

ŽIJTE ŠŤASTNĚJI
Staňte se magnetem seznamek
a najděte partnera pro život

Získejte DÁRKY ZDARMA právě teď

POZOR!!! Nyní v prodeji jen 15 kurzů měsíčně!

Zajímá Vás, jak si vybudujete dlouhodobý a šťastný partnerský vztah?

Odpovědi najdete v našem e-booku.

Jste osamělí a bez radosti ze života?

Trápí Vás stydlivost či nízké sebevědomí?

Obáváte se projevit vlastní názor?

A přejete si to ZMĚNIT?

Pak klikněte sem :-)

Nevíte, kam vyrazit s novou láskou?

Hledáte nové nápady na rande?

Chcete inspiraci pro něco jedinečného?

43 tipů najdete v tomto e-booku ;-)