Registrace

Registrace ZDARMA

Každý nově registrovaný uživatel získá BONUS. Rádce zdarma Jak najít správného partnera.

Jméno / přezdívka:
E-mail:
Heslo:
Heslo znovu:

Vaši adresu neposkytneme třetí straně.

Přihlášení

Přihlášení
Přihlašovací e-mail:
Heslo:
Zaslat zapomenuté heslo
E-mail:
Registrace

eShop

Kurz Jak se úspěšně seznámit na internetu

Kurz Jak se úspěšně seznámit na internetu

aneb Jak ovládnete internet a najdete toho správného a spolehlivého partnera

Jediný podrobný kurz o seznamování v ČR + konkrétní příklady z praxe

  • Díky kurzu „Jak se úspěšně seznámit na internetu“ potkáte množství skvělých potenciálních partnerů během několika málo týdnů.
  • Vytvoříte si neodolatelný profil dle uvedených konkrétních návodů, který vám začne přitahovat hledané protějšky, což má zásadní vliv na vaše rychlé a úspěšné seznámení. 
  • A navíc vám příklady z praxe celý proces tvorby profilu velmi usnadní. Díky tomu můžete jednoduše a velice účinně získávat zajímavé kontakty a konečně poznat člověka, po kterém toužíte.
  • Je přitom jedno, zdali hledáte partnera pro život či nezávazný románek.
eBook Jak položit základy pevného vztahu

eBook Jak položit základy pevného vztahu

Každý člověk jde do nového vztahu s představou či přáním, aby to fungovalo. Aby se ze vzájemné sympatie, tělesné přitažlivosti a společných zájmů vyvinulo silné pouto, které bude trvat velmi dlouhou dobu, ideálně napořád. Nikdo nechce zůstat sám...

Chceme dávat lásku, učinit našeho partnera šťastným. Na druhé straně se bojíme, že něco můžeme udělat špatně a všechno zkazit.

Naštěstí, veškeré chyby, které člověk může udělat, lze spočítat na prstech jedné ruky a já vám ukážu, které to jsou a jak se jim vyhnete.

Jsem plně přesvědčená, že díky mým osobním zkušenostem a ověřeným tipům, které jsem vložila do tohoto eBooku, zvládnete položit dostatečný základ Vašeho pevného vztahu i Vy.

eBook 11 strategických lekcí k získání sebejistoty

eBook 11 strategických lekcí k získání sebejistoty

Jste nedobrovolně bez známosti, bez partnera, osamělí nebo bez radosti ze života?

Trápí vás stydlivost?

Bojíte se otevřeně komunikovat s druhým pohlavím?

Máte obavy jasně a rozhodně projevit vlastní názor?

Nejste šťastní sami ze sebe a ze svého života?

Pak to souvisí s vaší sebejistotou. Ostýchavost a nízké sebevědomí pramení z podvědomého pocitu, že nejste dost dobří nebo že ostatní jsou nad vámi. Nejste sami. Spousta lidí má podobné potíže a přáli by si to změnit.

Mám pro vás návod, který vám pomůže rozproudit životní energii, více si věřit, zbavit se stydlivosti a tím se přiblížit vztahu blíže. A hlavně se přiblížit k sobě sama.

eBook 43 nápadů na rande

eBook 43 nápadů na rande

Cílem této knížky je inspirovat vás ke kvalitnímu času strávenému ve dvou. Pokud: 
- nevíte, kam vyrazit s novou láskou, - jste již všechno vyzkoušeli a hledáte nové nápady, - jste po několika letech vztahu zapomněli, kam všude se dá zajít, - hledáte inspiraci pro něco jedinečného, - myslíte si, že jít na rande je drahé.

Najdete zde nápady na: *sportovní rande, *první rande, *rande doma, *levné rande, *rande pro příznivce přírody, *kulturní rande, *neobyčejné rande

Nechte se inspirovat, podnikejte, co se vám zalíbí, vymýšlejte nové nápady a hlavně: užijte si spoustu romantiky, zábavy a legrace!