Registrace

Registrace ZDARMA

Každý nově registrovaný uživatel získá BONUS. Rádce zdarma Jak najít správného partnera.

Jméno / přezdívka:
E-mail:
Heslo:
Heslo znovu:

Vaši adresu neposkytneme třetí straně.

Přihlášení

Přihlášení
Přihlašovací e-mail:
Heslo:
Zaslat zapomenuté heslo
E-mail:

Nicole

Nicole AlbaJmenuji se Nicole Alba a celý život se zajímám o psychologii, vývoj osobnosti a mezilidské vztahy, speciálně pak ty partnerské. Všechna tato témata mě odjakživa fascinují a za posledních 15 let jsem nasbírala již takové množství osobních zkušeností, že jsem se rozhodla se s vámi o ně podělit. Mým posláním je ukazovat lidem, jak najít v těchto oblastech harmonii a štěstí, které si každý zaslouží.


V průběhu posledních pár let jsem od základů ztransformovala svůj život. Vzpamatovala jsem se ze ztroskotaného manželství, probojovala nesprávnými vztahy, mindráky a neúspěšnými pokusy o vytvoření sebevědomí a nakonec našla báječného partnera, zahájila studium psychologie a začala psát o mých zkušenostech i o tom, co na základě zkušeností známých expertů v oblastech vztahů, komunikace, sebevědomí a charismatu funguje.


Vytvořili jsme proto s mým kamarádem Vlastíkem tento web, díky němuž můžeme pomoci mnoha tisícům lidí na jednom místě, a to od seznámení se až k "žili šťastně na věky."


Naším společným cílem je jednak usnadnit vám potenciálního partnera najít, ale také váš vztah rozvíjet, upevňovat, nacházet v této oblasti harmonii a štěstí a v neposlední řadě vás také inspirovat při zvyšování atraktivity a sebevědomí, vylepšování flirtovacích schopností i charismatu. A hlavně umožnit vám díky aplikaci těchto rad a tipů ihned vidět skutečné výsledky.


Ráda vám také ukážu, jak můžete účinně využívat potenciál internetu a online seznamek k tomu, abyste naplnili své sny a našli přesně takového partnera, jakého pro svůj život potřebujete.

 

Příklad z praxe

Před hodně lety stálo někde na internetu, že člověk musí poznat přibližně 12 lidí, než narazí na někoho, s kým to jiskří. Jako člověka fascinovaného psychologií, komunikací, mezilidskými vztahy a hlavně milostnými vztahy a flirtem, mě obě tyto informace velice zaujaly. Dále panoval všeobecný názor, že seznámení přes internet je blbost a že člověk musí mít obrovské štestí, aby narazil na někoho 'normálního'. Rozhodla jsem se obě tyto informace zkombinovat a prověřit. Přihlásila jsem se do internetové seznamky a dala si za cíl potkat tam co nejvíce mužů a nepřestat s tím, dokud nenajdu někoho, s kým to bude klapat. Taky jsem se rozhodla odepsat každému a přistoupit na každé setkání, abych jednoznačně a jednou provždy zjistila, zdali jsou na internetu opravdu jenom 'divní lidi'.

Trvalo pár dnů, než jsem narazila na první kluky a muže, se kterými jsem si dobře rozuměla.

Dalších pár dnů, než se naskytly první schůzky.

Dva týdny, než jsem se zamilovala (bohužel jenom já:)

tři měsíce, než jsem poznala kluka, se kterým se vyvinul vážný vztah.

 

Tím má touha objevovat nekončí...

Mezitím jsem pročetla nespočet psychologických i zábavných knih a článků k tématům ´vztahy a flirt´, zpovídala každého, kdo se mi dostal pod ruku. Kromě toho jsem na vlastní kůži vyzkoušela spoustu tipů a triků v oblasti flirtu a seznamování a zahájila studium psychologie.


S těmito všemi zkušenostmi bych se s vámi ráda podělila.
Věděli jste, že vztahy jsou vedle financí, kariéry a zdraví jedním z nejčastějších témat, kvůli kterým lidé vyhledávají psychology či kouče?

Pokud jste jako většina lidí, už jste byli alespoň jednou zamilovaní a prodělali dobré i špatné zkušenosti.

  • Možná jste už rezignovali nebo si netroufáte.
  • Možná si myslíte, že nevypadáte dost dobře na to, oslovovat někoho na ulici, nebo že se na internetu nedá nikdo normální poznat.
  • Možná jste dokonce přesvědčeni, že se mužům či ženám nedá věřit nebo že opravdová láska neexistuje.


Nic z toho není pravda.
Mým cílem je umožnit vám přesvědčit se o tom na vlastní kůži.


Žít v naplněném milostném vztahu je totiž vaším rodným právem a je to mnohem jednodušší, než byste si mohli myslet. Pomohu vám orientovat se ve světě vztahů a seznámení, prozradím, jak získáte jistotu a sebevědomí v komunikaci s preferovaným pohlavím a uvedu mnoho příkladů, abyste i vy mohli vést naplněný a spokojený milostný život.

 

Můj BLOG

Na mém blogu najdete spoustu článků týkajících se mých zkušeností z oblastí seznamování se, flirtu i partnerských vztahů, čímž vám chci pomoci orientovat se ve světě vztahů a seznámení, získat jistotu a sebevědomí v komunikaci s preferovaným pohlavím a najdete tady i různá zamyšlení a inspiraci, jak vést naplněný a spokojený milostný život.


Všechny tipy a triky, o kterých se zde zmiňuji, jsem za posledních 15 let osobně vyzkoušela a prověřila na vlastní kůži, proto ukazuji jen funkční postupy, které pomohou i Vám.


Věřím, že sdílení mých zkušeností, ať už jde o mé úspěchy či neúspěchy, Vás bude inspirovat a motivovat k tomu, abyste začali žít svůj vlastní spokojený harmonický vztah – a nejen to. Největší radost budu mít, pokud si tady pro sebe najdete motivaci, inspiraci a návody k tomu, jak se ve vztahu zlepšovat, udržovat a trénovat tak, abyste Vy i Váš partner byli dlouhodobě šťastní a nemuseli se strachovat, že se Vám vztah po čase rozpadne...Když tady najdete cestu ke svému naplněnému a spokojenému milostnému životu.


Mnoho informací najdete na tomto blogu zdarma, čerpejte a nasávejte dle libosti :-) Pokud se budete chtít naučit více, jsou tady pro Vás připraveny mé placené kurzy a eBooky v komplexním vzdělávacím programu CESTA K LÁSCE, které jsou určeny těm, kdo chtějí jít v těchto tématech do hloubky.