Registrace

Registrace ZDARMA

Každý nově registrovaný uživatel získá BONUS. Rádce zdarma Jak najít správného partnera.

Jméno / přezdívka:
E-mail:
Heslo:
Heslo znovu:

Vaši adresu neposkytneme třetí straně.

Přihlášení

Přihlášení
Přihlašovací e-mail:
Heslo:
Zaslat zapomenuté heslo
E-mail:

Pánové, už jste se někdy pořádně podívali na své ruce?

19.06.2018
Počet shlédnutí: 2946

Všichni víme, že si musíme mýt ruce, mít upravené nehty a podobně. Co když vám ale teď řeknu, že vaše ruce mají obrovskou zodpovědnost pokud jde o to, zdali bude vaše rande úspěšné nebo ne?


Mám pro vás tajemství, pánové: pro spoustu žen jsou hezké ruce nezbytnou součástí dobrého partnera. Pokud vás to nezajímá, dovolte mi zajít ještě o kousíček dál: pro spoustu žen jsou hezké ruce nezbytnou součástí dobrého milence. Jde přitom nejenom o to, jak vaše ruce vypadají, ale i o to, jak s nimi zacházíte.


Je to docela logické. Ta žena, se kterou jste zrovna na večeři nebo v kavárně, se na vás dívá a přemýšlí, zdali se k sobě hodíte. Přemýšlí, zdali si umí představit strávit s vámi celý den, přemýšlí, jestli dobře líbáte a zvažuje, zdali si umí představit ležet ve vaší náruči nebo možná víc. No a pokud dojde k něčemu víc, čím se jí budete dotýkat? Přesně tak. Vašima rukama. Pokud vaše ruce působí nepříjemně, budou tyto představy zahnány už v počátku a vaše šance jsou na nule.


První důležitou věcí tedy je, aby vaše ruce byly udržované. Tím myslíme upravené nehty a zdravou kůži. Pokud trpíte na záděry či máte nějaký ekzém, najděte způsob, jak se ho zbavit. Pokud máte neustále suché ruce, pořiďte si krém. Pohlazení vysušenýma rukama je totiž jako pohlazení šmirglem. A nebojte, to, že jste ve vlastnictví krému na ruce, z vás ještě nedělá babu (Pokud vlastníte i krém na nehtovou kůžičku a chodíte každý týden na manikúru, je možná načase si popovídat;)


Druhou důležitou věcí je způsob, jak s vašima rukama zacházíte. Vaše rande podvědomě spojuje to, jak se chováte k věcem kolem vás s tím, jak se budete chovat k ní. To funguje na obě strany, ale jen málo lidí si to uvědomuje. Proč si tolik lidí při konverzaci s někým příjemným začne pohrávat s věcmi kolem? Pomalé hlazení stěny skleničky, pomalé pohrávání s propiskou? To všechno děláme podvědomě a signalizujeme tím sympatie. Zpátky k vám: žena spojuje způsob, jak zacházíte s vaší sklenkou na víno s tím, jak budete zacházet s ní. Zkuste si tedy nejlépe už předtím trénovat vědomé používání vašich rukou. Zkráceně to znamená: vyhněte se nešikovným zbrklým pohybům a zpomalte. Budete tím působit přitažlivěji.


Jasně, že hezké ruce vám samotné nepomohou k ženě vašich snů, ale proč jich nevyužít jako část vaší atraktivity, když už je na těch pažích máte, nebo ne?

Líbí se vám tento článek?

ANO
NE
0%

<< Zpět na seznam článků

ŽIJTE ŠŤASTNĚJI
Staňte se magnetem seznamek
a najděte partnera pro život

Získejte DÁRKY ZDARMA právě teď

POZOR!!! Nyní v prodeji jen 15 kurzů měsíčně!

Zajímá Vás, jak si vybudujete dlouhodobý a šťastný partnerský vztah?

Odpovědi najdete v našem e-booku.

Jste osamělí a bez radosti ze života?

Trápí Vás stydlivost či nízké sebevědomí?

Obáváte se projevit vlastní názor?

A přejete si to ZMĚNIT?

Pak klikněte sem :-)

Nevíte, kam vyrazit s novou láskou?

Hledáte nové nápady na rande?

Chcete inspiraci pro něco jedinečného?

43 tipů najdete v tomto e-booku ;-)